KOCAMAN GLOBAL DENİZCİLİK A.Ş. liman işletmeciliği grubu bünyesinde, 2013 yılında kurulan bir denizcilik lojistik firmasıyız. Her biri işinde uzman, ekip ruhuna sahip kadrosu, son teknoloji, zengin makine ekipman filosuyla liman işletmeciliği, gemi acenteliği, tahmil-tahliye, depolama, taşımacılık ve iş makinesi kiralama gibi hizmetler sunuyoruz.

İşimiz, denizcilik lojistiği. Ancak kim olduğumuzu belirleyen şeyin ne iş yaptığımız değil, o işi nasıl yaptığımız olduğunu düşünüyoruz.

İşimizi Nasıl Yapıyoruz?

Bir denizin her an kendini yenilediği gibi, biz de bir denizcilik lojistik firması olarak her fırsatta kendimizi yeniliyor; yalnızca bugünü değil, yarınları da düşünerek kendimizi geliştiriyoruz.

Hangi Alanlarda Yenileniyoruz, Neleri Koruyoruz?

Etik değerlerimiz, işimize olan sevgimiz, müşterilerimizin tüm lojistik operasyonlarını en iyi şekilde yönetme hedefimiz hiç değişmiyor. Değişen ve yenilenen, içinde bulunduğumuz zamanın ihtiyaçlarına göre kullandığımız makine ve ekipmanlar. Her birini, sürdürdüğümüz operasyonların en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için yeniliyor, son teknoloji makine ve ekipmanlarla hizmet sunarak müşterilerimiz tarafından güvenilir ve tercih edilir bir şirket olmak için çalışıyoruz.

İlhamımız Ne?

Çevremize ilham olmak, en büyük ilhamımız. Hangi zamanda olursak olalım, o zamanın ihtiyaçlarına uygun teknoloji ve çözümlerle dünya standartlarında kaliteli hizmet vermek. Yarınları da düşünerek, kendimizi geleceğe göre şekillendirerek, öncü bir deniz lojistik firması olmak.

Ekibimizde yer almak ister misiniz?